I'm a Web Developer,
Chess player,
Roller skater
and above all BLONDE!

My Resume About

Agata

Pracoholiczka?

Może to dziwnie zabrzmi, ale moja praca mnie relaksuje. Przyjemnie mi się robi na samą myśl, że po ciężkich dniach zajęć na uczelni przychodzi ten upragniony dzień spędzenia pełnych godzin w firmie. Wydawałoby się, że z jednego natłoku obowiązków pakuję się w drugie. Czy praca może być czymś przyjemnym, skoro tak dużo osób narzeka? Czy to już jest pracoholizm?

Zupełnie nie mam czasu. Nie mam czasu nawet dla siebie. Dzielę studia dzienne z pracą na pełny etat. Nie istnieje dla mnie pojęcie weekendu, a każdą wolną chwilę poświęcam na naukę, albo uzupełnianie notatek. Jak to robię, że nie wariuję?
Wariuję.
Jednocześnie czując spełnienie.

To niesamowite uczucie, gdy coś co robisz od wielu lat będąc jeszcze dzieckiem, nagle staje się Twoją pracą i głównym źródłem dochodów. Każdego dnia idę z uśmiechem do biura, rozsiadam się wygodnie przy komputerze i delektuję się herbatką.
Bywają dni, gdy herbata zamienia się na mocną kawę, albo piątą yerbę, a ja mam ochotę klienta udusić własnymi rękami. Ale nadal to uwielbiam!

Przez dwa lata tułałam się po świecie pracy z gastronomii po usługi i tak w kółko czasem dorabiając sobie na mniejszych uczynkach. Po miesiącu miałam ochotę eksplodować, albo co najmniej po prostu uciec. W tym roku miałam to szczęście, że los się do mnie uśmiechnął i znalazłam pracę w branży. Nagle wstawanie stało się przyjemniejsze, przestałam marnować czas, a moje doświadczenie rośnie proporcjonalnie do przepracowanych godzin.

Niedługo mija mi pół roku w firmie. Pół roku zabiegania, marudzenia, ciągłych kompromisów oraz zdania powtarzanego niczym mantra "Nasz klient, nasz Pan". Ale to również pół roku ogromnych projektów, w których miałam okazję uczestniczyć, a czasem koordynować. Pół roku podziękować, wzruszeń i wdzięczności ze strony klientów.

Uwielbiam to co robię.
A wy nawet nie wiecie, że odwiedzając niektóre strony, odwiedzacie moje małe skromne dzieła 🙂